...protože jde o Váš vůz.

Kariéra

 

+420 731 174 681

 

Po - Pá 07:00 - 16:00

So, Ne Zavřeno

K Ochozi 1425

Bystřice nad Pernštejnem

Lakýrnické práce

Služby / Více info

Kompletní lakýrnický servis

Opravy poškozeného laku vozidla (škrábance, oděrky od kamínků), lakování náhradních dílů, celých vozidel? Odborně odstraníme veškeré estetické nedostatky Vašeho automobilu. Ke každému vozu přistupujeme jako k jedinečnému originálu, protože lak automobilů působením přírodních vlivů stárne, ztrácí svoji intenzitu a mění se. Z tohoto důvodu, ať už se jedná o uni lak, metalízu nebo lak perleťový, měříme před opravou barvu profesionálním spektrometrem a dolaďujeme odstín přesně podle Vašeho vozu.

 

Používáme vysoce kvalitní vodou ředitelné autolaky a podkladové materiály značky Standox pro osobní vozy a motocykly. Standox je dodavatelem sériových autolaků všech světových automobilek, proto nás žádný z desetitisíce odstínů nepřekvapí a to ani v poslední době hojně používané třívrstvé perletě.

 

Metodika oprav

Každá lakýrnická oprava má několik fází od tmelení, nanesení podkladových materiálů až po vrstvu barvy a laku. Zakládáme si na dodržování všech těchto postupů, které zaručují stálost opraveného, nebo nově nalakovaného, dílu. V případě oprav metalických a perleťových laků přistupujeme ve většině případů k rozstřiku barvy do okolních dílů. Tyto laky totiž obsahují pigmenty, které mohou způsobit malé rozdíly v odstínu mezi díly nově lakovanými a sousedními. Rozstřikem se tento rozdíl odstraní a oprava je tak těžko rozeznatelná.

 

Renovace autolaků a jejich ochrana

Každý díl po opravě pečlivě zalešťujeme, a proto v našich lacích nenaleznete smítka, prach ani jiné nedokonalosti, které jsou u většiny lakoven běžnou záležitostí. Leštění ovšem nevyužíváme jen k "doladění" opravovaných dílů, ale i k renovaci autolaků. Touto metodou lze z poškozeného a zašlého autolaku "vykouzlit" lak jako nový.

 

Ochrana laku je pak kapitolou sama o sobě. Výrobci vozidel neustále snižují vrstvu barvy a laku na vozidlech, z tohoto důvodu dochází k jejímu rychlému narušení a poškození vlivem UV záření, odletujících kamínků, chemikálií, ad. Ošetřením vozu nanokosmetikou PIKATEC však dokážeme Váš vůz před těmito vlivy ochránit. Chcete vědět více? Více info ZDE

Montáže tažných zařízení

Regenerace filtrů pevných částic a katalyzátorů

Kontaktní informace

K Ochozi 1425

Bystřice nad Pernštejnem

593 01

+420 739 941 278

autotrio@email.cz

Po - Pá 07:00 - 16:00

Lakovací box firmy Proget a míchací zařízení Fillon Pichon dodané firmou Servind, s.r.o, jsou základem pro profesionální práci našich zaměstnanců.

Proč náš autoservis?

Zákazník se u nás setká s moderním vybavením, vyškolenými odborníky a individuálním přístupem.

Drobné opravy a běžnou údržbu provádíme do druhého dne.

Rychlé dodání náhradních dílů.

Speciální nabídka během roku.

Všestranná dílna a dlouholeté zkušenosti.

Máte zájem o naše služby?

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

 

Zabýváme se kompletním autoopravárenským servisem vozidel všech světových značek od mechanických oprav, přes karosářské práce až po lakýrnický servis.

Kontaktní Informace

K Ochozi 1425

Bystřice nad Pernštejnem

593 01

+ 420 731 174 681

autotrio@email.cz

Po - Pá 07:00 - 16:00

© Copyright 1993-2021. All Rights Reserved. By Autotrio Vícha s.r.o.